Для юридичних осіб

Компанія Поліграф24 надає послуги
з перевірки на детекторі брехні представникам бізнесу

Одна з головних задач будь-якого керівника – забезпечити свій бізнес не просто компетентними, а й надійними перевіреними працівниками. Саме людський ресурс є найціннішим для компанії.

 

Тому найчастіше ми отримуємо запити від представників бізнесу (власників компаній, директорів, управляючих) про перевірку працівників. Така перевірка сьогодні є:

ми пропонуємо
Скринінг
персоналу
Перевірка перед наймом на роботу
Виявлення шкідливих звичок, фактів порушення закону, роботи на конкурентів, шахрайства, пошуків іншого місця роботи. Перевірка достовірності наданої інформації про себе.
Перед звільненням з роботи
Виявлення, чи не причетний працівник до крадіжок, передачі інформації стороннім особам тощо.
Поточна перевірка персоналу
Чи мають місце факти зливу інформації, хабарів, відкатів, підробки чи фальсифікації документів, службові порушення тощо.
Скринінг
персоналу
Розслідування
Нестачі, псування майна та інших фактів порушення внутрішнього уставу компанії, виявлення винних.
Перевірка вищої ланки управління
Перевірка на предмет створення шахрайських схем, передачі інформації конкурентам, відкриття аналогічного бізнесу та перетягування клієнтів та ін.
Чому така перевірка важлива?

Анкетування, перевірки HR-відділом, навіть особиста співбесіда не завжди є абсолютно інформативними. Перевірка працівників та кандидатів на посаду на детекторі брехні дає змогу власнику чи керівнику бізнесу отримати правдиві відповіді на дуже важливі питання, котрі людина не завжди відкриє сама, за власним бажанням.

 

Крім того, розслідування фактів порушення уставу компанії (крадіжки, нестачі, злив інформації, спірні питання) з поліграфом може стати максимально простим, швидким та результативним.

 

Однак керівникам бізнесу слід пам’ятати, що тільки досвідчений експерт-поліграфолог може провести таку перевірку правильно та правильно розшифрувати результати.
Експерти компанії Поліграф24 мають багаторічний досвід проведення таких перевірок, складають персональний план кожної перевірки відповідно до вимог та задач замовника, гарантують правдивість отриманої інформації.

 

Правдиві та повні відповіді на складні питання, а також усвідомлення працівниками того, що в будь-який момент їх можуть перевірити на чесність, допоможуть компанії рухатися сміливо вперед, розвиватись та нарощувати активи.

Для отримання консультації поліграфолога з питань кадрових та бізнес-перевірок, зв’яжіться з нами вже зараз.