Перевірка на детекторі брехні за запитом адвоката

В житті бувають ситуації, коли обвинувачення падає на людину, котра не скоювала злочинів. В результаті загрожує штраф або навіть тюремне ув’язнення. Щоб уникнути несправедливого покарання, слід якомога швидше зняти підозри. Це легко зробити за допомогою поліграфа. Перевірка за запитом адвоката вже увійшла в практику. Процедура також може бути призначена слідчим чи суддею.

 

Коли доцільно проводити перевірку за запитом адвоката

 

Перевірка із застосуванням детектора брехні приміняється не лише в кримінальних справах, але і в громадсько-адміністративних.

 

Процедуру ініціюють, якщо:

 

  • В показах підозрюваних і всіх причетних до справи є явні розбіжності. В такому випадку ясно, що хтось говорить неправду. Визначити, хто саме бреше, достатньо проблематично. Поліграф в такому випадку стане справжньою паличкою-виручалочкою.
  • Покази учасників і свідків відрізняються від того, про що говорять факти і речові докази з місця злочину.
  • Доказів занадто мало, а слідство зайшло в глухий кут. В такому випадку перевірка за запитом адвоката допоможе пролити світло на багато моментів і зрушити справу з мертвої точки.
  • Інформацію неможливо отримати іншими шляхами.
  • Детектор брехні дозволить отримати максимум інформації і відповідно направити слідство у вірне русло.

Якщо вас безпідставно звинувачують у скоєнні злочину, ви можете виправдати себе і відвести підозри, пройшовши тестування на поліграфі.

 

Отримані результати повинні прийняти до відома представники правоохоронних органів.

 

Процедура проводиться лише після письмової згоди людини. Все має бути абсолютно добровільно.

 

Як проходить перевірка за запитом адвоката

 

Перед процедурою проводиться підготовка. Поліграфолог уважно вивчає тему і готує по ній список питань. Для того, щоб перелік максимально розкривав тему, спеціаліст має ознайомитися з нюансами справи. Добре, якщо інформація, котру він знатиме, не буде відомою тестованим.

 

Напередодні тесту людина, котра будет проходити перевірку, повинна виспатися. Їй не можна приймати алкоголь, заспокійливі і сильнодіючі препарати.


Під час процедури на тестованого одягають спеціальні датчики. Вони повязані з апаратом. Датчики зчитують інформацію про зміни в фізіологічному стані тіла і передають її на поліграф. Зафіксовані результати потім обробляються, формуються висновки.

 

Наскільки точними є результати перевірки за запитом адвоката

 

Поліграф здатний фіксувати найменші зміни у фізіології тіла. Він не читає думки, проте точно визначає глибинні реакції організму на конкретні подразники (питання, зображення і ін.). Таким чином, апарат неможливо обманути, він все одно відмітить те, що є.

 

Поліграф фіксує зміни:

 

  • пульсу;
  • серцебиття;
  • дихання;
  • електроопору шкіри.

Ці фізіологічні реакції проходять підсвідомо, вплинути на них силою волі неможливо.

 

Нервозність тестованої людини не спотворить результати.

 

Отримані за допомогою апарату дані аналізує поліграфолог. Грамотний досвідчений спеціаліст правильно інтерпретує інформацію і сформує максимально точні висновки.

 

Таким чином, перевірці на детекторі брехні можна буде довіряти.

 

Замовити послугу перевірки за запитом адвоката в Києві можна, подзвонивши за вказаним телефоном. Також є опція зворотнього дзвінка.

 

Вартість залежить від складності поставленого завдання, тому ціни формуються індивідуально.