Перевірка на детекторі брехні при службових розслідуваннях

Якщо ви помітили, що ваша організація без видимих причин почала потерпати від збитків, або відмітили інші підозрілі речі, самий час перевірити, що відбувається на фірмі. Для цього потрібно організувати службове розслідування. В ході перевірки доцільно використовувати поліграф. З його допомогою ви дізнаєтеся те, що співробітники ніколи не розкажуть добровільно.

 

До речі, за допомогою детектора брехні можна не тільки розслідувати неприємні випадки, але і профілактикувати їх виникнення.

 

Що дасть тестування на поліграфі в ході службових розслідувань

 

Тестування персоналу компанії дозволить наступне:

 

  • Зрозуміти, чи здійснювалася на робочому місці незаконна чи шкідницька діяльність. Навряд чи співробітники признаються в цьому самі, не будуть вони “закладати” і колег. Тому без детектора брехні таку інформацію отримати достатньо важко.
  • Визначити, хто із співробітників нечистий на руку.
  • Визначити, що робив кожен із виконавців протизаконних дій.
  • Дізнатися про можливу змову робітників, махінації окремих підлеглих.

Проаналізувавши інформацію і виправивши ситуацію, адміністрація зможе повернути контроль над безпекою організації.

 

Службове розслідування із застосуванням поліграфу допоможе зекономити час і сили, котрі часто витрачають на пошуки винних і звинувачення. Такий метод вирішення проблеми також виключе підозри по відношенню до невинних, дозволить справедливо відреагувати на неприємний інцидент.

 

Такі перевірки можна проводити на регулярній основі, і таким чином своєчасно нейтралізовувати загрози безпеці компанії.

 

Як проходить службове розслідування із використанням детектора брехні

 

Все починається з підготовки. Кваліфікований поліграфолог готує список питань, котрі будуть винесені на тестування.

 

Іноді виникає необхідність в більш глибокому вивченні ситуації. В такому випадку можуть готуватися індивідуально підібрані і узгоджені із замовником питання.

 

Безпосередньо тестування проводиться в окремій звукоізольованій кімнаті. Там на людину одягають спеціальні датчики, котрі будуть пов’язувати його із приладом.

 

Під час тестування поліграф буде фіксувати такі фізіологічні реакції:

 

  • частоту пульсу;
  • особливості серцевого ритму;
  • дихання;
  • особливості електроопору шкіри.

Всі ці прояви будуть залежати не від волі людини, яку тестують, а від її глибинної реакції на подразники. Ціленаправлено вплинути на результати особа не зможе.

 

Зафіксовані технікою результати аналізуються поліграфологом. На основі отриманої інформації спеціаліст формує висновок і передає його замовнику.

 

Буває, що в процесі тестування спливає неочікувана інформація, що провокує переоцінку ставлення до всього робочого колективу.

 

Наскільки можна довіряти процедурі

 

Апарат видає максимально точні матеріали. Він визначить реакцію на ті чи інші подразники, навіть якщо людина,яку тестують буде дуже хвилюватися.


Частково результат залежить від вкладу поліграфолога. Спеціаліст визначає загальний психологічний стан людини, співвідносить його з даними, отриманими в ході процедури.

 

В результаті отримуються результати, котрим можна довіряти.

 

Замовити послугу в Києві можна по телефону. Вартість тесту буде залежати від складності задачі, побажань замовника.

Ціни на різні послуги можна продивитися на сайті.