Перевірка платоспроможності на детекторі брехні

Доволі часта проблема вітчизняних фінансових закладів – непогашення позичок. Це провокує збитки, що знижує рентабельність функціонування організацій, а то і взагалі призводить до банкрутства. Щоб уникнути таких проблем, проводять перевірку платоспроможності, поліграф в такому випадку стане хорошою допомогою.

 

Аналіз поданих клієнтом документів знижує ризики, проте не виключає їх повністю. Детектор брехні дозволить дізнатися те, що не відображають папери, і людина точно не розповість сама.

 

Переваги перевірки платоспроможності на поліграфі

 

Детектор брехні підвищує ефективність аналізу особистості клієнта в рази. Він дозволяє одразу відсіяти шахраїв.

 

Використовуючи поліграф, можна дізнатися наступне:

  • чи має позичальник ще десь незакриті кредити, наприклад, в інших банках;
  • чи займався клієнт в минулому фальсифікацією представлених у фінансову установу документів.
  • чи збирається позичальник віддавати кредит, слідувати всім умовам договору;
  • чи буде він дотримуватися цільового використання взятих коштів.

Також можна дізнатися будь-яку іншу інформацію, котра допомогла б знизити ризики конкретної угоди.

 

Відмітимо, що перевірка платоспроможності на поліграфі – процедура виключно добровільна. Перед нею клієнт письмово підтверджує свою згоду пройти тест на детекторі брехні.

 

Якщо людина не хоче проходити перевірку, примусити її неможливо. В той же час таке рішення може вказувати на те, що клієнту є що приховувати.

 

Практична вигода від перевірки потенційного позичальника на поліграфі

 

За допомогою технічного приладу вдасться з вірогідністю в 95 відсотків визначити, чи зможе клієнт повернути кредит і чи немає в нього свідомо шахрайських цілей. Недоброчесна людина просто не отримає позику, що захистить фінансовий заклад від збитків. Вигода очевидна.

 

Як проходить перевірка платоспроможності на поліграфі

 

Процедура проста і ефективна.До неї можна підготуватися. Людині, яка має проходити тестування, радять добре виспатися напередодні, виключити із вживання алкоголь, заспокійливі препарати, а також сильнодіючі ліки.

 

В свою чергу проводить підготовку до процедури поліграфолог. Він складає список запитань, котрі будуть ставитися тестованим клієнтам. Ми не працюємо за стандартними шаблонами, у нас можна замовити поглиблений варіант, коли список питань готується під індивідуальний запит.

 

У процесі перевірки на людину надягають датчики, котрі зчитують мінімальні фізіологічні реакції на подразники (питання, зображення і т.д.).

 

Поліграф здатний зафіксувати зміни в:

 

  • серцевому ритмі;
  • частоті пульсу;
  • диханні;
  • електричному опорі шкіри.

Таким чином, реакція на питання буде відмічена, навіть якщо тестований цього не бажає. Способів обманути поліграф не існує.

 

Результати, зафіксовані апаратом, аналізуються, а потім інтерпретуються поліграфологом.

 

Ефективність процедури багато в чому залежить від досвідченості і кваліфікації спеціаліста. Він проводить дотестову бесіду з людиною, котру перевіряють, а також післятестову, робить висновки про її актуальний психологічний стан, співставляє їх із тим, що зафіксував поліграф. Таким чином, результати виходять максимально точними.

 

Послугу перевірки платоспроможності на поліграфі можна замовити в Києві. Для цього дзвоніть за вказаним номером або обирайте опцію зворотнього дзвінка.


Вартість послуги залежить від складності поставленої задачі. Ціни можна подивитися на сайті.