Перевірка дітей на детекторі брехні

Підлітковий вік складний і небезпечний. В цей час слід приділяти дітям максимум уваги. Погану поведінку як частину становлення особистості важливо своєчасно скоректувати. Якщо ж причина проблеми – прийом психотропних препаратів, слід відреагувати дуже швидко. Перевірка підлітків на поліграфі допоможе розібратися, чому змінилася поведінка дитини. Це дозволить вчасно задіяти методи корекції.Що можна дізнатися в ході перевірки підлітків на детекторі брехніДіти не завжди все розповідають батькам. Бувають моменти, коли це несе за собою серйозні наслідки. Отримання інформації вчасно допоможе вплинути на життя дитини, вирішили як ті проблеми, які вже є, так і ті, котрі тільки назрівають.Перевірка дітей на поліграфі допоможе дізнатися наступне:

 

 • Чи є у дитини залежність (алкогольна чи наркотична).
 • Чи приймає участь в небезпечних угрупованнях, є учасником сумнівних груп в соціальних мережах.
 • Чи має пристрасть до азартних ігор.
 • Чи приймав участь у крадіжках чи інших правопорушеннях.
 • Чи має суїцидальні нахили.
 • Чи входить до складу секти або втягнутий у проституцію.

Ці теми складні, діти часто не можуть відкрито обговорювати такі речі з батьками. Це призводить до того, що втрачається час, котрий можна було б витратити на вирішення проблем.Перевірка дітей на поліграфі проводиться за рішенням батьків або опікунів. Процедура можлива для тих, кому більше 12 років. Більш маленькі діти погано сприймають поліграф, вони можуть отримати значний стрес, шкода від котрого перевищить користь перевірки. До того ж в ранньому віці малеча схильна до фантазування, тому достовірність результатів буде під питанням.Перед перевіркою підлітків на поліграфі з тестованим проводиться бесіда. Неповнолітньому розповідають про процедуру, розяснюють, для чого вона потрібна. При необхідності коригується список підготовлених запитань, щоб вони могли максимально розкрити тему.Перевірка дітей на детекторі брехні проводиться у присутності їх батьків і опікунів. Таким чином, забезпечується захист прав неповнолітніх.Як проходить процедура перевірки підлітків

 

 • Спеціаліст все починає з підготовки. Поліграфолог ознайомлюється з темою і складає список питань, котрі буде задавати на тесті.
 • Перед самою процедурою перевірки підлітків на тестованого надягають чутливі датчики. Ці прилади будуть зчитувати фізіологічні реакції тіла на подразники. В ролі останніх можуть бути як запитання, так і зображення.
 • Датчики поліграфа реагують на зміни в диханні, серцебитті, пульсі і електроопорі шкіри.
 • Отримані дані передаються на поліграф, на котрому і записуються. Результати аналізуються спеціалістом.
 • Висновки оформлюються і передаються замовнику процедури.

Чи можна довіряти перевірці дітей на поліграфіАпарат є медико-біологічним приладом, котрий здатний зчитувати найменші зміни саме в фізіологічному стані тіла. Він не може читати думок, проте тим не менш точно фіксує реакцію організма на питання. В такому випадку тестований не може вплинути на результати тестування.

 

Якість інтерпретування отриманих даних залежить від досвіду спеціаліста. В нас працюють поліграфологи зі стажем, вони знають, як читати результати і формувати висновки.

 

Замовити послугу в Києві можна, подзвонивши або замовивши зворотній дзвінок. Ціна на різні тести відрізняється, так як вартість залежить від складності завдання.