Перевірка на крадіжку на детекторі брехні

Вдома чи на роботі сталася крадіжка, і ви хочете дізнатися, хто це зробив? В такому випадку найнадійнішим способом отримання інформації буде поліграф.


З допомогою технічного пристрою вдасться провести перевірку на крадіжки і точно дізнатися, хто з підозрюваних не винен, а хто все ж забрав собі чуже майно. Всі інші методи будуть менш інформативними.

 

Чому варто провести перевірку на крадіжки на поліграфі

 

Крадіжка – це завжди неприємно. Вона може статися як на роботі, так і в сім’ї. Пошуки винного з довгими розбірками також не доставляють приємностей, аджи доводиться підозрювати рідних, близьких і хороших знайомих. При цьому завжди є ризик вказати на невинного.

 

Перевірка на крадіжки за допомогою детектора брехні позбавить турбот і моральних гризот. Апарат зможе:

 

  • Зекономити час, витрачений на розслідування.
  • Відвести підозри від невинних і відповідно зберегти з цими людьми хороші стосунки.
  • Визначити, хто насправді скоїв крадіжку, і зробити потрібні висновки.
  • Відтворити подробиці скоєного злочину, виявити можливих спільників.
  • Інформація допоможе максимально ефективно і правильно відреагувати на інцидент.

Підготовка до перевірки на крадіжки

 

Для замовника послуги важливо, щоб результати тесту були максимально точними. Щоб цього досягти, потрібно виконати наступні умови:

 

  • Мінімізувати витік інформації. Не потрібно всім розповідати про подробиці крадіжки. Люди, котрі будуть проходити тестування, не повинні знати, де знаходились вкрадені речі, коли і при яких обставинах вони пропали. Така інформація буде тільки у того, хто скоїв злочин, що відповідно і зафіксує технічний прилад.
  • Тісно спілкуватися з поліграфологом, котрий буде складати список питань для тесту. Обговорити перелік тем, котрих будуть торкатися в процесі процедури.
  • Пояснити людям, котрі будуть проходити перевірку на крадіжки, навіщо це потрібно. Підхід має бути дипломатичним. Скажіть, що процедура потрібна не стільки для пошуку винного, скільки для зняття підозр з тих людей, котрим немає чого приховувати.

Варто відмітити, що перевірка на детекторі брехні проводиться тільки при наявності згоди тестованого.

 

Як проходить перевірка на крадіжки на поліграфі

 

Все починається з підготовки. Поліграфолог складає список питань за потрібною темою. Він робить це, виходячи з реальної ситуації на місці інциденту. Питання при необхідності узгоджуються із замовником.

 

Процедура проходить в окремій шумоізольованій кімнаті. Сторонні люди сюди не допускаються.

 

Перед перевіркою на людину, яку тестують, одягають датчики. Вони з’єднані з поліграфом. Під час процедури датчики реєструють найменші зміни у фізіологічному стані організму і передають інформацію на апарат. Таким чином, спеціаліст бачить, як мінялися пульс, частота дихання і серцебиття людини, яку тестують, коли їй доводилося відповідати на ті чи інші питання.

 

Після процедури поліграфолог інтерпретує результати. Він аналізує отриману інформацію і формує висновки.

 

Чи можна довіряти детектору брехні

 

Апарат фіксує глибинні реакції організму. Вплинути на фізіологію людина, яку тестують, не може, тому результати відкриють правду, навіть якщо вона цього не хоче.


Показники, зафіксовані поліграфом, аналізуються спеціалістом. Він співвідносить отримані результати із загальним психологічним станом людини. Таким чином, висновки виходять максимально точними.

Замовити послугу в Києві можна, подзвонивши за вказаним телефоном. Є опція зворотного дзвінка.


Вартість перевірки залежить від складності поставленого завдання. Ціни формуються індивідуально, у відповідності із запитом клієнта.