МИ - група ЕкспертІв-полІграфологІв,
пОслуги ЯкИХ Вам моЖУТЬ БУТИ ЦІКАВИМИ

Маючи кращу теоретичну та практичну підготовку поліграфологів в Україні, ми провели тисячі тестів для фізичних і юридичних осіб. Як колишні співробітники слідчо-оперативних підрозділів правоохоронних органів,
ми найбільш ефективно застосовуємо методики досліджень на поліграфі. У нас є унікальний досвід застосування поліграфа з питань особистого характеру, бізнесу, розслідувань злочинів.

Наші експертні висновки допомогли десяткам компаній в розвитку свого бізнесу і мінімізації ризиків. Проведені нами кадрові перевірки персоналу, перевірки при укладанні угод, службові розслідування дали замовнику необхідну інформацію для прийняття успішних рішень.

Ми брали участь у тестуваннях співробітників великого бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування. Також були залучені,

як експерти-поліграфологи до зйомок в популярних телепередачах на провідних телеканалах країни.

Наша команда має досвід роботи з різними замовниками, від фізичних осіб до топ-компаній України. Тому ми даємо якісний результат в найоптимальніші терміни (протягом двох годин після тесту).

Ця інформація подана не для залучення клієнтів, а як констатація факту про діяльність нашої команди досвідчених фахівців своєї справи.