Перевірка на подружню вірність на поліграфі

Перевірка на подружню вірність на поліграфі знадобиться у випадку, якщо в парі між партнерами виникає недовіра.

 

Таке буває як через дійсно реальні причини, так і безпідставно.

 

Щоб відновити мир у сім’ї, варто повернути довіру між подружжям. В іншому випадку негатив будет накопичуватися, невирішені проблеми можуть призвести до серйозних конфліктів і навіть розриву, психологічних проблем у нових стосунках.

 

Не варто доводити ситуацію до цього. Просто пройдіть разом перевірку на подружню вірність на поліграфі, і сімейний спокій і затишок повернуться в ваше життя!

 

Ну а якщо результати виявляться неприємними, то це можна використати для якісних змін.

 

В яких випадках доцільно використовувати перевірку на подружню вірність

 

Звичайно, детектор брехні, не є чарівною паличкою і стопроцентно бути інструментом налагодження стосунків не може. Все ж він дозволить дізнатися правду, якщо:

 

  • Стало відомо про зрадливі дії партнера. Наприклад, ви прочитали переписку інтимного характеру або почули неприємні чутки про пригоди другої половинки. Приводом для перевірки на подружню вірність може стати і неприродня, щось приховуюча поведінка партнера, коли явно видно, що він чи вона щось недоговорює.
  • Партнер сумнівається у вашій чесності і щирості перед ним, а ви ні в чому не винні. Доказати свою любов і вірність на словах достатньо важко. Перевірка на детекторі брехні буде більш переконливою.
  • Окремі факти зради доказані (побачені власними очима або про них розказав сам партнер), а вам хотілось би дізнатися, чи не було їх більше, ніж вам стало відомо.
  • Ви збираєтеся оформити шлюб офіційно і перед цим хотіли б перевірити одне одного. Погодьтеся, що невелике тестування тільки зміцнить ваші стосунки, довіра в парі стане максимальною.
  • У чоловіка є сумніви щодо батьківства, проте зробити аналіз для перевірки відповідності ДНК він через якісь причини не може.

Список може бути продовжений, адже в особистому житті часто бувають нестандартні ситуації.

 

Що потрібно знати про перевірку на подружню вірність на поліграфі

 

Апарат може зафіксувати реакцію на питання про конкретні події і вчинки людини, причому тільки про ті, котрі тестована особа пам’ятає. А ось бажання, почуття, емоційне ставлення, наміри поліграф розпізнати не зможе, так як реагує виключно на фізіологічні прояви життєдіяльності організму.

 

Таким чином, технічний прилад допоможе дізнатися правду лише про минулі події.

 

Під час проведення тестування в кімнаті знаходиться лише та людина, котра проходить перевірку, і спеціаліст-поліграфолог.

 

Сторонні особи на сеанс не допускаються.

 

Важливою є добровільна згода на перевірку на подружню вірність на детекторі брехні. Вона надається у письмовій формі.

 

Чи можна довіряти результатам процедури перевірки на подружню вірність

 

Поліграф точно фіксує глибинні фізіологічні реакції тіла на конкретні питання. Він визначить зміни в:

 

  • диханні;
  • частоті пульсу;
  • серцевому ритмі;
  • електроопорі шкіри.

 

Вплинути на свої фізіологічні реакції людина не може.

 

Дані, отримані в ході тестування, аналізує спеціаліст-поліграфолог. Досвідчений співробітник зможе зробити на основі доступної інформації максимально достовірні висновки.

 

Замовити послугу в Києві можна, подзвонивши за вказаним телефоном або запросивши зворотній дзвінок.

 

Вартість залежить від складності поставленої задачі. Приблизні ціни можете побачити на сайті.