Етапи перевірки на поліграфі і скільки часу чекати на результати тестів

Етапи перевірки на поліграфі

Замовників і респондентів перевірки у поліграфолога завжди цікавить одне важливе  питання – з чого складається тестування і скільки чекати результатів поліграфа.

Етапи перевірки на поліграфі вже давно затверджені і тільки дещо змінюються в залежності від методології та технологій. 

Звісно, наші клієнти постійно стикаються з різноманітними оголошенням в соціальних мережах, інтернеті чи в громадському транспорті щодо швидких перевірок за 15-30 хвилин. Такі тестування хоча мають право на життя, прот зазвичай є малоінформативними і неточними. Зачасту, після таких перевірок доводиться проводити ще повторні тестування, що призводить до додаткових витрат замовника як грошей так і його дорогоцінного часу.

Тож, щоб зекономити ваші ресурси, ми коротко розповімо вам про класичні (ідеальні) етапи перевірки і скільки потім чекати на результати поліграфа.

На які етапи ділиться тестування на поліграфі 

  1. Інтерв’ювання перед тестом

Зазвичай займає до 40 хвилин. На цьому етапі поліграфолог розповідає про всі особливості тестування, проводить інструктування респондента, людина, що проходить дослідження, надає добровільну згоду  на проходження поліграфу.

  1. Дослідницькі тести

Тривають приблизно 20 хвилин. Під час цього поліграфолог вивчає психофізіологічні особливості особи. 

  1. Коригування і налагодження тестів

Близько 15 хвилин часу, проводиться за підсумками дослідницького тесту.  В цей же час також може входити обговорення і коригування “бойових”  запитань в тесті. 

  1. Саме тестування

Мінімально займає 15 хвилин часу і до максимального розкриття питання. Тут вже повноцінно розкривається тема, проводиться дослідження фізіологічних і психофізіологічних реакцій громадянина на конкретні запитання. 

  1. Попередній (експрес) аналіз поліграм 

Мінімально займає 10 хвилин часу. Тут поліграфолог проглядає результати на комп’ютері і робить попередній зріз по інтерв’ю. 

  1. Післятестова співбесіда   

Також, може зайняти від 10 хвилин часу. На ній експерт поліграфолог може спробувати розкрити респондента в більш невимушеній атмосфері або просто обговорити попередні результати поліграфу.

В підсумку, в ідеальному випадку дослідження і зведення результатів можуть займати понад 2 години. Проте, тут варто враховувати, що кожен випадок розглядається індивідуально і залежить від складності проблематики, від кількості самих запитань і навіть від психофізіологічних особливостей особи, що проходить дослідження. 

Часом, експерту для проведення деталізованого аналізу з максимально достовірними результатами  може знадобитися повторне тестування (хоче це буває в рідких випадках). Часом, поліграфолог має повторно проаналізувати тест, порадитися з колегами, тому замовник може отримати тест як і в день тестування, так і  на наступний.   

Тож, щоб вияснити всі деталі і конкретику по вашому питанню, вам ліпше зателефонувати нашому експерту за одним із контактних номерів телефону 095 911 20 00, 095 911 20 00, 093 911 20 00. Попередня консультація надається безкоштовно!

Поділитись: